ABONELİK

Divanyolu Dergisi sadece abonelerine dağıtılan, bayilerde bulamayacağınız bir kültür hazinesidir.

Dergimize ister banka havalesiyle isterseniz kredi kartına taksitle abone olabilirsiniz.

Dükkanımızdan, abonelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz: TIKLAYINIZ Divanyolu Dükkan

6 comments

 • Salih Topcu

  Muammer Abi, benim canım Muammer Abim,

  Bu satırları sana Kuzuluk'tan yazıyorum. Kuzuluk benim için biraz Türkiye gazetesi. Türkiye gazetesi demek, Stop köşesi demek. 99'da okumaya başladığım ve üç dört sene sürekli kesip sakladığım yazıların demek. Yazı yazmadığın gün canım nasıl sıkılır, gazeteyi okumak istemezdim. Sana mektuplar yazıyordum, usanmadan. Bir gün köşende o mektuplardan birini yayınladın. 17 yaşındaydım, dünyalar nasıl da benim olmuştu! Seni ilk kez Tüyap'ta gördüm, imzalı kitabın "Bul Beni"ye hâlâ ara sıra bir çocukluk hatırası gibi şefkatle gülümserim. Sonra gazete aboneliğini kestik, yazılarını bir süre internetten takip ettim, sonra anladım ki sen de orada yazmayı bıraktın. Kuzuluk'a gelince benim canım Muammer Abim nerelerde diye araştırınca yollar beni buraya, bu dergiye getirdi. 

  Hâlâ bir yerlerde üretiyor olmana çok sevindim. Dergiyi bir yerlerden bulmak, almak istedim ama sonra sadece abonelik sistemi ile çalıştığını gördüm. Belki bir gün abone de olur seneler önce başlattığım kalbî muhabbeti kaldığımız yerden sürdürürüm. Sana bu satırları yazmak istedim. Allah'a emanet ol benim canım Muammer Abim. 

 • mehmet kaşıkcı

  yaşımdan mı beceremiyorum. yoksa siz abone işlerinde iyi değil misiniz; veyahut hasbî misiniz.ne banka ne iban numarası! Mehmet Kaşıkcı size nasıl abone olası?

 • İsmail Kılınç

  Merhaba size hikayelerimi makalelerimi şiirlerimi göndersem yayımlarmısısnız

 • Kübra

  Merhaba, yurtdisina abonelik oluyor mu acaba?
  Saygilarimla

  • Yıldız Mersin

   Merhaba
   Yurtdışına dergi gönderemiyoruz ne yazık ki. Ama yurtdışından abonelerimiz var. Türkiye’deki bir yakınlarına gönderiyoruz, ya da bizde saklı kalıyor dergileri; izne geldiklerinde bulundukları adrese gönderiyoruz :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir